А скрізь на славній Україні
        Людей у ярма запрягли
                         Пани лукаві...       


Зі Святом, Мамусько!

КВІТИ ДЛЯ МАМИ

М.Яремчук

Подарунки. Подарунки бувають різні. Великі і маленькі, дорогі і не дуже, від щирого сердця, від друга подрузі, від дітей батькам, від прояву любові до найдорощого в житті. І цінність, значимість подарунка не вимірюється його ціною, його привабливістю, його розмірами, кольором, вагою… Подарунком може бути навіть просте слово, погляд, дотик до долоні, тихий подих люблячого до глибини душі і дія, що дарована на радість, на щастя, для подолання труднощів, хвороби, недуги, болю.

Подарунки. Це завжди пошуки тієї речі, чи дії, яка відповідала б поклику душі на вияв свого відношення до людини, якій цей дарунок призначений. Але найважче вирішити цю проблему - коли готуєшся зробити подарунок Мамі до її свята.

Мама для всіх, а для мене - особливо, це не тільки людина, яка подарувала мені життя, відкрила мені очі на світле сонечко, дала мені право чути пісні птахів, відчувати подихи землі нашої, насолоджуватися запахами та красою квітів, яких, на жаль, за своє ще недовге життя ми так мало даруєм Мамусі.

З мамоюМ.Яремчук Квіти. Квіти - це саме те, що я подарую в цей святковий день. Таким я зроблю свій вибір подарунка. Квіти - це як пісня, як насолода, і саме квітами я обдарую свою Мамусю. Мій вибір не простий - моя Мама - Дарина, а мене вона називає своєю квіточкою. Так воно і складається: дарунок - Дарина і квіточка - дитина.

Мама. Моя мама - найкраща в світі, найніжніша, наймиліша, найдобріша, наймудріша. Вона мужньо і сміливо йде по житті, "несе свій Хрест", шанує свій рід, безмежно любить свою Батьківщину, береже святині, яки належать нашій сім'ї і, найголовніше, - впевнена в майбутньому своїх дітей і себе. Я вірю, що всі квіти, які створила матінка Природа, створені саме для неї. І хай троянди і лілеї, гербери й орхідеї ніколи не будуть зайвими в моїй домівці, хай моя матуся відчуває себе щасливою частіше, і щоб скрасити життя моїй матусі, я буду дарувати їй квіти кожного дня.

Зі Святом, Мамусько!

Марічка ЯРЕМЧУК


WALNOA * 2014